Kontaktní informace


    Václav Vislous

Václav Vislous

Předseda Pirátů na Praze 9, Finanční výbor, Komise rozpočtová a pro digitalizaci

+420 777 954 389 vaclav.vislous@pirati.cz


    Kornélia Gottmannová

Kornélia Gottmannová

Místopředsedkyně MS a ZK Praha 9, Předsedkyně Školské komise, Komise územního rozvoje

+420 777 065 665 kornelia.gottmannova@pirati.cz

Přidejte se k nám

Zajímá vás co děláme na devítce, a chtěli byste se zapojit? Neváhejte a přijďte za námi na otevřenou (on-line či off-line) schůzi. Potkáváme se pravidelně, přesná data najdete v našem kalendáři. Těšíme se na viděnou.

Komunikujeme pravidelně na Facebooku, najdete nás jako Piráti Praha 9. Webové stránky pražského sdružení najdete na praha.pirati.cz.

Transparenstnost

Podpořte nás!

  • Finanční dary na podporu našeho fungování můžete posílat na dary.pirati.cz, kde vyberete Jiný účel: MS Praha 9 (nebo specifický symbol 110110).

  • Odesláním příspěvku s osobními údaji uzavíráte s Českou pirátskou stranou darovací smlouvu a udělujete jí souhlas ke zpracování osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů za účelem zpracování a přiznání daru a zasílání informací o Pirátské straně, a to i elektronickými prostředky. Vámi uvedená data budou podle zákona 424/1991 Sb. o sdružování v politických stranách a hnutích součástí výroční finanční zprávy politické strany (částka, jméno, příjmení a datum narození nebo název a identifikační číslo právnické osoby).

Základní údaje

Emailová adresa

praha9@pirati.cz

Podatelna (Redmine)

praha9@pirati.cz

Transparentní účty

2100048174/2010 a další účty

Datová schránka

b2i4r6j

Celostátní web

www.pirati.cz

Každý člen strany má email ve tvaru: jmeno.prijmeni@pirati.cz